Założyciele Materiality

Justyna Biernacka

Justyna Biernacka

SUSTAINABILITY MANAGING PARTNER

Justyna specjalizuje się we wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju w działalności biznesowej, samorządowej i społecznej.

W swojej działalności czerpie z doświadczeń projektowych (uprawniona architekt, Certyfikowana LEED AP i Passive House Designer), budowlanych i deweloperskich (tworzyła strategie zarządzania sustainability oraz wdrażała innowacje z zakresu zrównoważonego budownictwa w projektach wiodących firm tej branży).

Ekspertka współpracująca z Urzędem m.st. Warszawy przy projektach związanych ze zrównoważonym rozwojem miasta. Członkini zespołu redakcyjnego Standardu Informacji Niefinansowych (SIN). Doktorantka Katedry Zarządzania i Finansów SGH.

W MATERIALITY zajmuje się zagadnieniami wpływu działalności spółek na środowisko i otoczenie społeczne oraz włączaniem aspektów zrównoważonych do strategii rozwoju ich biznesu.

NASZE ADRESY


Chłodna 64, 00-872 Warszawa,
Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL

Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

MATERIALITY jest przedsięwzięciem joint-venture MOD Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa) oraz EMCG Sp. z o.o. (ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa). Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MOD i EMCG nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.

Copyright © 2017 MOD Sp. z o.o. oraz EMCG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.