Eksperci Materiality

Alicja Mirek

ALICJA IREK

REPORTING EXPERT

Ekspertka w zakresie raportowania okresowego.

Po 1989 r. związana z sektorem finansowym W latach 1991-2000 pracowała w Banku Pekao SA, zajmowała się badaniami rynkowymi, strategią i analizami. W latach 2001-2012, Alicja Irek związała się z ING Bankiem Śląskim, gdzie odpowiadała m.in. za sprawozdania Zarządu.

W konkursie Best Annual Report ING Bank Śląski S.A. cztery razy otrzymała wyróżnienia. Od 2013 roku jest konsultantem w zakresie raportowania dla spółek notowanych na rynku regulowanym.

Niektóre ze sprawozdań zarządów, przygotowanych w ramach tych projektów otrzymały wyróżnienia w konkursie Best Annual Report.

Alicja jest również autorką artykułów o raportowaniu okresowym (Parkiet, Przegląd Corporate Governance).

NASZE ADRESY


Chłodna 64, 00-872 Warszawa,
Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL

Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

MATERIALITY jest przedsięwzięciem joint-venture MOD Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa) oraz EMCG Sp. z o.o. (ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa). Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MOD i EMCG nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.

Copyright © 2017 MOD Sp. z o.o. oraz EMCG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.